Iontoforeza-pristroj.cz

Iontoforéza - použití přístroje

Přístroj Elektro Antiperspirant se používá velmi snadno. Mohou ho používat jak děti (pod dohledem rodičů), tak všichni ostatní bez ohledu na věk, stačí si pročíst jednoduchý návod a postupovat podle rad které obsahuje. Iontoforéza je zakázána pro pacienty s voperovaným kardiostimulátorem, těhotné ženy a pacienty s kovovými ortopedickými implantáty. Všichni ostatní přístroj Elektro Antiperspirant mohou používat.

Iontoforéza – použití přístroje

Léčba pocení rukou a nohou probíhá tak, že ruce nebo nohy ponoříme do nádob s vodou a působíme na ně pomocí Elektro Antiperspirantu po dobu, která je uvedena v návodu k použití. V případě podpaží se iontoforéza používá mírně odlišným způsobem. Na přístroj Elektro Antiperspirant připojíme speciální podpažní adaptéry, které umístíme do podpaží. Další používání je pak už stejně jednoduché jako u rukou a nohou. Stejně se Elektro Antiperspirant používá i v případě ostatních částí těla, např. při pocení hlavy a pocení zad, jen stačí použít správné adaptéry.

V počátcích používání se musí iontoforéza používat podle přesně definovaného návodu, který spolu s Elektro Antiperspirantem obdržíte. Toto období, někdy nazývané počáteční fáze, znemožní potním žlázám, aby nadále nadměrně produkovaly pot. Jakmile dojde k zastavení pocení, nastupuje takzvaná fáze udržování. To znamená, že se iontoforéza použije už jen v případě, kdy by se pocení mělo tendenci vracet. K tomu však dochází velmi pozvolna a v podstatě se dá říci, že kdo se jednou díky Elektro Antiperspirantu zbavil pocení, tomu se nevrátilo do původního stavu ani když ho přestal na několik měsíců používat. Iontoforéza, resp. přístroj na pocení Elektro Antiperspirant je skutečnou revolucí na poli léčby nadměrného pocení.