Iontoforeza-pristroj.cz

Iontoforéza - přístroj na pocení

Iontoforéza na pocení se nazývá Elektro Antiperspirant z anglických slov electro (elektrický) a antiperspirant (přípravek proti pocení). Jedná se o naprosto revoluční přístroj, který dokáže pomoci při odstraňování nadměrného pocení v různých částech těla, které se lékařsky nazývá hyperhidróza. Takové pocení se nejčastěji objevuje v oblasti dlaní rukou, u chodidel nohou, ale i v oblasti podpaží, zad, břicha a hlavy, zejména pak přední obličejové části.

Jak funguje Elektro Antiperspirant v sauně při 100°C?

Získejte NEUVĚŘITELNOU slevu až 40% do 4.6.2023 a přestaňte se potit
za jediný týden kdekoli na těle, tak jako více než 150.000 lidí před Vámi.

Pacienty postižené tímto typem pocení tak často provázejí problémy sociálního charakteru, kdy se musí vypořádat s negativními reakcemi okolí na tento druh pocení, za který ani nemohou. Navíc lékaři si v takových případech často nevědí rady jak nadměrné pocení léčit a bohužel často ani nevědí, že se jedná o nemoc, která dokáže postiženému jedinci doslova devastovat život.

Iontoforéza - přístroj na poceníIontoforéza, tedy přístroj na pocení
Elektro Antiperspirant dokáže pomoci od všech těchto potíží velmi diskrétně a v pohodlí vlastního domova. Jak již bylo řečeno, tak tento výrobek jako jediný dokázal během klinické studie pomoci 100% zúčastněných pacientů. Nejedná se tedy o další z dlouhé řady výrobků slibujících pomoc, které jsou bez účinku a stojí spoustu peněz. Iontoforéza – přístroj na pocení Elektro Antiperspirant je zdravotnickou pomůckou, která vás zbaví nadměrného pocení za necelý týden a účinky budou přetrvávat i několik měsíců na jediné použití. Pokud chcete vědět jak se iontoforéza, resp. Elektro Antiperspirant používá, přejděte na záložku Iontoforéza – použití přístroje.