Iontoforeza-pristroj.cz

Iontoforéza - přístroj na pocení

Iontoforéza na pocení se nazývá Elektro Antiperspirant z anglických slov electro (elektrický) a antiperspirant (přípravek proti pocení). Jedná se o naprosto revoluční přístroj, který dokáže pomoci při odstraňování nadměrného pocení v různých částech těla, které se lékařsky nazývá hyperhidróza. Takové pocení se nejčastěji objevuje v oblasti dlaní rukou, u chodidel nohou, ale i v oblasti podpaží, zad, břicha a hlavy, zejména pak přední obličejové části.

Jak funguje Elektro Antiperspirant v sauně při 100°C?

Pacienty postižené tímto typem pocení tak často provázejí problémy sociálního charakteru, kdy se musí vypořádat s negativními reakcemi okolí na tento druh pocení, za který ani nemohou. Navíc lékaři si v takových případech často nevědí rady jak nadměrné pocení léčit a bohužel často ani nevědí, že se jedná o nemoc, která dokáže postiženému jedinci doslova devastovat život.

Iontoforéza - přístroj na poceníIontoforéza, tedy přístroj na pocení
Elektro Antiperspirant dokáže pomoci od všech těchto potíží velmi diskrétně a v pohodlí vlastního domova. Jak již bylo řečeno, tak tento výrobek jako jediný dokázal během klinické studie pomoci 100% zúčastněných pacientů. Nejedná se tedy o další z dlouhé řady výrobků slibujících pomoc, které jsou bez účinku a stojí spoustu peněz. Iontoforéza – přístroj na pocení Elektro Antiperspirant je zdravotnickou pomůckou, která vás zbaví nadměrného pocení za necelý týden a účinky budou přetrvávat i několik měsíců na jediné použití. Pokud chcete vědět jak se iontoforéza, resp. Elektro Antiperspirant používá, přejděte na záložku Iontoforéza – použití přístroje.